Wesprzyj nas!

Większość Polaków nie zna swoich praw. Pomóż nam to zmienić! Wesprzyj nas darowizną! Spełniamy warunki, które umożliwiają naszym Darczyńcom dokonywanie odpisów od dochodu, czyli zmniejszenie opodatkowania (6% dla osób prywatnych, 10% dla firm).

Nasze serwisy

Poradnictwo Prawne i Obywatelskie

Informator Obywatelski - serwis edukacyjno-poradniczy

Informator Obywatelski - serwis edukacyjno-poradniczy

Związek Biur Porad Obywatelskich wita!


Związek Biur Porad Obywatelskich (ZBPO) jest organizacją pozarządową powołaną w kwietniu 1998 roku do wspomagania rozwijającej się sieci Biur Porad Obywatelskich w Polsce.

Naszym celem jest zapewnienie obywatelom wiedzy o przysługujących im prawach, tak aby potrafili w aktywny i skuteczny sposób rozwiązywać swoje problemy, a także podejmować działania na rzecz pożądanych społecznie zmian.

Biura Porad Obywatelskich (BPO) zrzeszone w Związku działają w całej Polsce, udzielając bezpłatnej pomocy poradniczej oraz informacyjnej. Zapraszamy do kontaktu - lista i adresy BPO.


Bezpłatną, anonimową poradę obywatelską można uzyskać również przez internetPomagamy w sprawach mieszkaniowych, rodzinnych, zadłużeń, emerytur, prawa pracy, prawa spadkowego, pomocy społecznej. Wystarczy wysłać pytanie przez formularz dostępny na stronie www.obywatelskieinfo.ngo.pl


W serwisie obywatelskieinfo.ngo.pl prowadzimy również e-poradnik, w którym informujemy o uprawnieniach w różnych obszarach życia codziennego.
 

Nazwa Biuro Porad Obywatelskich i logo BPO podlegają ochronie na podstawie przepisów ustawy Prawo własności przemysłowej Nr świadectw ochronnych Z- 260660 i Z-260661


Aktualności

Ważne

Gdzie szukać pomocy - adresy Biur Porad Obywatelskich

Bezpłatne porady obywatelskie - wystarczy wysłać pytanie przez formularz dostępny na stronie www.obywatelskieinfo.ngo.pl , a nasi Doradcy odpowiedzą w ciągu 14 dni. Pomagamy w spraw... » więcej


Mapa Serwisu
Wersja polska English version