#SolidarnizUkrainą

Codziennie docierają do nas przerażające obrazy wojny w Ukrainie. Ból i smutek narodu ukraińskiego możemy obserwować również na ulicach polskich miast i wsi. Towarzyszy im ogromne zaangażowanie i wsparcie dla nowych gości z Ukrainy. Jako Związek Biur Porad Obywatelskich, chcemy pomóc Wam pomagać.

Praca z osobami doświadczonymi traumą wojenną i kryzysem uchodźczym wymaga zrozumienia ich specjalnych potrzeb i szczególnego zadbania o swój dobrostan psychiczny. Z tego też względu zapraszamy wszystkich pomagaczy na bezpłatne szkolenie online “Psychologiczne aspekty pracy z osobami w kryzysie uchodźczym”. Odbędzie się ono w dniu 30 marca 2022 r. (środa) w godzinach 18:00-20:00.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o rejestrację przez formularz dostępny na stronach internetowych https://zbpo.org.pl i https://zbpo.bookero.pl. Link umożliwiający udział w szkoleniu zostanie wysłany na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.

Poszerzyliśmy również naszą ofertę kursów doszkalających dla doradców obywatelskich o tematy “Pobyt i zatrudnienie cudzoziemców” oraz “Praktyczne aspekty pomocy gościom z Ukrainy”.

Skip to content