Zapraszamy na Kongres “Ku przyszłości poradnictwa obywatelskiego”

Związek Biur Porad Obywatelskich zaprasza działających w obszarze poradnictwa przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji publicznej i środowiska naukowego do udziału w Kongresie “Ku przyszłości obywatelskiego”. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2023 r. (piątek) o godz. 10:30 w ośrodku Falenty Biznes i Wypoczynek przy Al. Hrabskiej 4B w Raszynie-Falentach pod Warszawą.

Kongres ma na celu upowszechnienie idei poradnictwa obywatelskiego, stworzenie przestrzeni dialogu praktyków i teoretyków o wyzwaniach i przyszłości poradnictwa oraz podsumowanie działań wspierających organizacje poradnicze.

Zależy nam, aby dzięki udziałowi osób mających realny wpływ na rozwój poradnictwa w Polsce, Kongres stał się platformą wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczenia w obszarze poradnictwa.

Perspektywy, adaptacja, rozwój

Podczas Kongresu odbędą się panele poświęcone wyzwaniom stojącym przed poradnictwem, dostosowaniu do aktualnej sytuacji i prowadzeniu do zmian. Zwieńczeniem Kongresu będą warsztaty dla przedstawicieli organizacji pozarządowych na temat dobrych praktyk w poradnictwie oraz praktycznych procedur związanych z zarządzaniem organizacją. Zobacz program Kongresu.

Podczas Kongresu podejmiemy tematy:

  • Przyszłości systemu poradnictwa,
  • Działalności poradniczej w obliczu zmian społecznych oraz
  • Wpływu organizacji poradniczych na rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Zgłoszenia

Zapisy do udziału w Kongresie przyjmujemy za pośrednictwem formularza zapisówW razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu: mailowo pod adresem szkolenia@zbpo.org.pl lub telefonicznie pod numerem 22 118-92-92 (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00).

Zapraszamy serdecznie!

Program Kongresu
Formularz zapisów
Dołącz do projektu
Ku przyszłości poradnictwa obywatelskiego

Skip to content